Tillbaka till 2018

Resultat Nyköping 1 september 2018 diff

NamnNrHeat1Heat2difftid
Bo Johansson13655,655,70,155,6
Torbjörn Eriksson14451,151,70,651,1
Lennart Persson8159,058,40,658,4
Johnny Karlsson22860,759,90,859,9
Robert Andersson17755,556,61,155,5
BG Cederholm25058,359,61,358,3
Alf Svensson5359,758,21,558,2
Lars Nykvist29454,252,12,152,1
Gunnar Eriksson14060,463,02,660,4
Leif Nilsson28058,555,53,055,5
Thomas Nilsson18656,660,53,956,6
Rolf Fridh4757,353,04,353,0
Lars Jansson22760,656,04,656,0
Ingemar Svensson23657,050,66,450,6

OBS !! Resultatlistan stämmer ej med den som redovisades vid prisutdelningen!

Se underlaget för denna lista.